Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlYeni MesajlarGiriş yap

dreamhosttan host alma resimli anlatım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin

Admin

LEVEL dreamhosttan host alma resimli anlatım Default6

Cinsiyet Erkek Yaş :
İş/Hobiler : CODER
Lakap : Bactery
https://pclife.forum.st

dreamhosttan host alma resimli anlatım Vide
MesajKonu: dreamhosttan host alma resimli anlatım dreamhosttan host alma resimli anlatım Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 1:33 pm

SİTEMİZDEN DAHA KALİTELİ HİZMET ALMAK İÇİN ÜYE OLUNUZ..

DreamHost, 1997′den hizmet veren bir web sunucusu ve bugün 250,000′den fazla alan adını barındırıyor. Kendi sunucumu belirlerken uzun süre araştırdım ve bir çok alternatifi değerlendirdikten sonra, wordpress.org tarafından tavsiye edilen sunucular arasında bulunan bu firma ile çalışmaya karar verdirm. Şu an kullandığım “Level 1” hesabımın genel özellikleri şunlar;

500 GB web alanı
5 TB aylık trafik
2 GB her hafta eklenen web alanı
sınırsız domain ekleme
sınırsız subdomain ekleme
kullanıcılarınıza email verme

yıllık ücreti 119 dolar. Ama daha önce burada host alanların oluşturduğu kuponlarla üye olursanız kuponun değerine göre bu fiyat düşüyor
geçen sene sene sonuna kadar 97 dolarlık indirim kuponu yapılabiliyordu.
Şu anda en fazla 50 dolarlık indirim kuponu hazırlanabiliyor.
Bende bu hostun kullanıcısı olarak bir tane promo code hazırladım.
İNDİRİM KODU (PROMO CODE): KUANTUM
bu kodu hesap açarken sayfanın en altında ki FİNALLY yazan yere yazarsanız sonraki sayfada 119-50=69 dolar ödeyeceğinizi gösteren bir yazı çıkacak.

DREAMHOSTTA YENİ BİR HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Açılan sayfada okla gösterilen sign Up yazan yere tıklayın.

dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 795x482 ve büyüklüğü 62KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 87513821lm6

Açılan sayfada okla gösterilen yere tıklıyoruz.

dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 738x391 ve büyüklüğü 37KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 29936187th8

Açılan sayfada Step 2 den sadece yearly (yıllık) yazan yeri işaretliyoruz. Step 3 ve Step 4 e dokunmuyoruz.

dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 827x825 ve büyüklüğü 113KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 34329883fd5

Step 5 den 1.seçenek işaretli gelecek. Değilse sadece orayı işaretleyip resimde gösterdiğim yere mailinizi ve seçeceğiniz bir kullanıcı adını yazınız.

Step 6 daki adres bilgilirini doğru şekilde girin. Telefonu boş bırakabilirsiniz ama kutuya rastgele rakam yazın. Boş olunca diğer sayfaya geçmiyor.

dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 815x774 ve büyüklüğü 107KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 53628038lc8

Promo code olarak KUANTUM u gösterdiğim yere yazınız (KUANTUM büyük harf ile yazılacak). I agree kısmını işaretleyip Proceed e tıklayınız.

dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 799x577 ve büyüklüğü 83KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 59136850fl6

Ödeme sayfası ile ilgili alt alta aşağıda 2 resim var.

u resimlerde yazdığınız promo code ve indirim miktarı ile ödeyeceğiniz miktar yazar.

Alt tarafta ise 3 tane ödeme şekli var.
1) Google Checkout ( Ben bunu tavsiye ederim)

2) Banka yolu ile para transferi

3) Gift Sertifikası ile ödeme.

1.şıkta hesabınız ödemeden 5-10 dakika sonra açılır. hata payı yok.

2. ve 3.şıkta masraf ve zaman çok gider.

dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 774x823 ve büyüklüğü 118KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 88152541dn9
dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 695x254 ve büyüklüğü 31KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 67849635en2

Ben 1.şık ödeme yolunu anlatmaya devam ediyorum.

Bu sayfada dreamhosttan host alma resimli anlatım Google_checkout resmine tıklayınca sizi aşağıdaki sayfaya yönlendiri.

dreamhosttan host alma resimli anlatım Wol_errorBu şekil yeniden boyutlandırıldı. Boyutlandırılmış şekli görmek için tıklayınız. Orijinal şeklin boyutu 956x719 ve büyüklüğü 94KB.
dreamhosttan host alma resimli anlatım 41381650hs9

Google Checkout hesabınıza resimde gösterdiğim şekilde giriş yaptığınızda direkt ödeyeceğiniz miktarı gösteren sayfa açılır.

Siz sadece dreamhosttan host alma resimli anlatım 35760541qu8 resimdeki yere tıklayın.

Ödeme işlemi bitti. Tekrar sizi dreamhost sayfasına yönlendirir. hayırlı olsun.

Google Checkout hesabı nedir? Ve nasıl açılır? Öğrenmek için TIKLAYINIZ .

dreamhosttan host alma resimli anlatım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası